O Firmie

MPC Foam Poznaj nas!

Firma MPC w Rogoźnie istnieje na rynku od 1995 roku, stając się w tym czasie wiarygodnym partnerem nie tylko dla wielu znanych i cenionych producentów mebli, ale także producentów artykułów i akcesoriów meblowych zarówno w kraju, jak i za granicą. W przeciągu kilku lat staliśmy się dostawcą wysokiej jakości przetworzonej pianki poliuretanowej – tapicerskiej, z powodzeniem wykorzystywanej do wyrobu mebli tapicerowanych, materacy, poduszek i wsadów do poduszek a także dostawcą akcesoriów tapicerskich i meblowych.

Wszystkie oferowane produkty posiadają certyfikaty oraz atesty.

Od samego początku działalności każdemu podejmowanemu działaniu przyświeca nam troska o zachowanie jak najwyższej jakości produkowanych wyrobów i świadczonych usług. Utrzymywanie wysokich standardów, stosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz doświadczona kadra kierownicza, jak i wykwalifikowani pracownicy wciąż nadają firmie MPC dynamiczny wymiar.

Posiadając własną firmę transportowo-spedycyjno-logistyczną jesteśmy elastyczni co do terminów i wielkości dostaw. Wszystkie pojazdy wyposażone są w GPS, który monitoruje przewożony towar od załadunku do rozładunku.

Oprócz działalności produkcyjnej i usługowej czynnie włączamy się w życie społeczne – uczestniczymy w wielu akcjach charytatywnych oraz organizacjach społecznych. Jesteśmy odpowiedzialni za swoje działania przed społeczeństwem, identyfikujemy i zaspokajamy potrzeby swoich Klientów w taki sposób, aby przyczyniać się do dobra ogólnospołecznego.

 

 

ZARZĄD FIRMY MPC